300 هزار تومان تخفیف اولین خرید عینک " کد تخفیف: First " تمام عینک‌های سایت موجود و قیمت‌ها به روز می‌باشند.

300 هزار تومان تخفیف اولین خرید عینک " کد تخفیف: First " تمام عینک‌های سایت موجود و قیمت‌ها به روز می‌باشند.

مقالات

راهنمای جامع ترندهای عینک آفتابی سال ۲۰۲۴

انتخاب عینک مناسب یا پیگیری روندهای جدید و تغییرات هر ساله مرتبط با آن برای بسیاری از افراد چالش‌برانگیز است. به ویژه هنگامی که به نظر می رسد روندهای جدید در هر مرحله ظاهر می شوند. طراحی و مدل‌های عینک نمایانگر جریانات فرهنگی و مد روز و روح زمانی خود هستند و با گذر زمان تغییر می‌کنند. سال ۲۰۲۴ نیز از این قاعده مستثنی نیست. اکنون، با وجود تنوع گسترده ای از گزینه های عینک از جلوه های ورزشی گرفته تا مدل هایی که به حفاظت از محیط زیست توجه دارند، فهمیدن و آشنا شدن با جدیدترین ترندهای جدید عینک آفتابی هیجان‌انگیزتر از هر زمان دیگری است.

با کاوش عمیق تر، متوجه این موضوع خواهید شد که ترندهای عینک در سال ۲۰۲۴ نه تنها تحت تأثیر مد روز، بلکه تحت تأثیر تغییرات اجتماعی، پیشرفت های تکنولوژیکی و تمرکز فزاینده بر پایداری قرار دارند.

اینکه افراد لباس‌هایی را انتخاب می‌کنند که با شخصیت و سلیقه‌شان هماهنگ باشد، انتخاب یک عینک عالی نیز همچنان به همین اندازه مهم و منحصر به فرد است. عینک می‌تواند یک ویژگی ممیز و تحول‌آفرین در ظاهر شخصیت فرد باشد، و این انتخاب می‌تواند نشان‌دهنده سلیقه، استایل باشد. در دنیای دیجیتال فعلی، با پیشرفت ‌هایی همچون آزمایش‌ های مجازی و فناوری‌های مرتبط، فرآیند یافتن عینک ایده‌آل به شدت ساده‌تر شده است. بنابراین، آیا آماده کشف روندهای تعیین کننده عینک در سال ۲۰۲۴ هستید؟ پس در ادامه همراه ما باشید.

مطالعه بیشتر: راهنمای جامع انتخاب فریم عینک بر اساس فرم صورت

چه مدل عینک هایی از ترند خارج شده اند

قبل از شروع صحبت در مورد عینک ترند ۲۰۲۴، ابتدا در مورد عینک هایی که از ترند خارج شده است صحبت خواهیم کرد. به خاطر داشته باشید که آنچه که ترند می شود می‌تواند برای استایل و راحتی شخصی شما باشد و در نهایت، هیچ چیز به اندازه راحتی مسئله مهمی نیست.

 • فریم فقط برای تصحیح دید
 • لنزهای نازک و گرد
 • لنزهای شیشه ای
 • نادیده گرفتن ایمنی چشم

حالا که می‌دانید چه چیزی را نباید بپوشید، در ادامه درباره عینک ترند ۲۰۲۴ صحبت خواهیم کرد. دفعه بعد که به چشم پزشک خود مراجعه می کنید چه چیزهایی را باید در نظر داشته باشید.

برترین ترندهای جدید عینک آفتابی در سال ۲۰۲۴

۱- تغییرات رنگ در فریم ها: به طرز ظریفی چشمگیر است

در سال ۲۰۲۴، فریم‌هایی با اثر گرادیان رنگ در عینک‌ها محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند. چرا که به عنوان یک رویکرد مدرن و همچنین هنری و ظریف شناخته می‌شود. این فریم‌ها توانایی ایجاد جذابیت و جادویی از ترکیب رنگ‌ها را دارند و به هر مجموعه‌ای حسی از ذوق و سرزندگی می‌بخشند.

این نوع فریم‌ها به دلیل ترکیب رنگی غیرمتداول و جالب ممکن است برای افرادی که عادت به انتخاب رنگ‌های معمول دارند، به نظر کمی جسورانه باشد. اما با رعایت نکات آرایشی مناسب، آن ها به راحتی می توانند به اکسسوری مورد علاقه شما تبدیل شوند. همانطور که یک هنرمند رنگ های مکمل را برای بوم انتخاب می کند، عینک شما نیز باید رنگ های لباس شما را منعکس یا تکمیل کند.

تغییرات رنگ در فریم ها

۳- قاب های شفاف: ساده و در عین حال شیک

یکی از ترندهای جدید عینک آفتابی قاب های شفاف است. فریم های شفاف، ظرافت را در سادگی نشان می دهند. علاوه بر این، در سال ۲۰۲۴، قاب های شفاف بسیار مورد توجه قرار خواهند گرفت. مصرف‌کنندگان و علاقه‌مندان به عینک‌ها به دنبال ویژگی‌ها و تکنولوژی‌های جدید و جالب هستند.

این نوع فریم‌ ها به خوبی با اهمیت زیبایی و جزئیات صورت هماهنگ شده‌اند و از آنجا که شفاف هستند، این امکان را فراهم می‌کنند که ویژگی‌های طبیعی یا آرایش صورت شما بدون اشکال، درخشان و قابل مشاهده باقی بمانند. فریم‌های شفاف به زیبایی با تمام رنگ‌های پوست و ساختارهای صورت سازگار می‌شوند و سبک و سازگاری را به‌طور یکپارچه ترکیب می‌کنند.

استفاده از قاب های شفاف

 

۳- عینک چاپ سه بعدی: سفارشی سازی به صورت شخصی

در سال ۲۰۲۴، عینک های پرینت سه بعدی شاهد تلفیق فناوری و شخصی سازی خواهند بود. برندهای معروف طرح‌های منحصربه‌فرد و قابل تنظیمی را ارائه می‌دهند که نه تنها مد روز هستند، بلکه سازگار با محیط زیست نیز می باشند. پتانسیل واقعی این ترند چیست؟ طرح ها بی حد و حصر هستند و می توانند به طور کامل شخصی سازی شوند. با تلاش قدیمی برای یافتن تناسب ایده‌آل خداحافظی کنید و از عینک‌هایی راحت و مد روز استفاده کنید.

عینک چاپ سه بعدی

 

۴- فریم های مربعی بزرگ: انتخاب جسارتمندانه و گزینه‌های بزرگتر یا اصلاً انتخاب نکنید و خانه بروید.

یکی دیگر از ترندهای جدید عینک آفتابی، فریم های مربعی بزرگ است. به نظر می رسد سال ۲۰۲۴ سال ماکزیمالیسم در عینک باشد، با فریم های مربعی بزرگ که در این زمینه حاکمیت دارد. این فریم‌ها نه تنها به جلب توجه و ابراز شخصیت کمک می‌کنند بلکه در همان حین از نظر کاربری و عملکرد نیز موثر هستند.

فریم های مربعی بزرگ

۵- عینک شیلد: جسور و کاربردی

همانطور که چرخ مد همچنان به چرخش خود ادامه می دهد، سال ۲۰۲۴ شیفتگی جدیدی را با عینک آفتابی شیلد آغاز کرد، سبکی که ابتدا از دنیای ورزش نشأت گرفت و سپس به شدت در صنعت مد جا افتاد. اولین تلاش قابل توجه این مدل از عینک ها با محبوبیت رایج در دهه ۱۹۷۰ بود، دوره‌ای که با انتخاب‌های جسور و سبک‌های آزمایشی هماهنگ بود.

پیشرفت‌ها در فناوری لنز در این دوره نقشی اساسی ایفا کرد و این امکان را فراهم آوردند که یک عدسی به دقت شکل گرفته و نتیجه‌ آن طراحی بی‌نظیر و پرطرفدار فریم‌های شیلد با الگوی پیچیده و انحنایی شد. این فریم‌ها علاوه بر اینکه به عنوان یک عنصر مد مهم هستند، از نظر حفاظتی نیز بهترین کیفیت را ارائه می‌دهند.

عینک شیلد

 

۶- عینک آفتابی رنگی: رنگ آمیزی دنیا با رنگ

واگیریی کووید-۱۹ ممکن است سایه‌ای تاریک بر سال‌های گذشته انداخته باشد، اما روند عینک‌های ۲۰۲۴ یک نقطه روشن و امیدبخش ارائه می‌دهد: عینک‌های رنگی. دنیای عینک پر از تنوع و ترکیب گوناگونی از رنگ‌ها شده است. از رنگ فوشیای جسور و آبی سرولین عمیق versace گرفته تا جذابیت ظریف لنزهای مرجانی gucci ، همه می توانند رنگین کمان شخصی خود را پیدا کنند. در بهار امسال، فقط دنیا را نظاره نکنید، آن را از طریق پالتی از رنگ های زرق و برقی تجربه کنید.

عینک آفتابی رنگی

۷- فریم های تخت: گذشته با آینده هماهنگ می شود

با ترکیب جذابیت گذشته با نوآوری فردا، فریم‌های تخت یکی از ملزومات امسال عینک هستند. عینک‌ها به شکل و ظاهری که به عنوان نماد سبک عینک شناخته می‌شود تبدیل شده‌اند. این طراحی‌ها یک ترکیب کاملاً متعادل از جلوه‌ها و خصوصیات سبک مدرن و جاذبیت معمولی را فراهم می‌کنند. به عبارت دیگر، آن ها یک تلفیق هماهنگ از مد معاصر و جاذبیت سنتی را در خود جای داده‌اند.

فریم های تخت به سبک‌های نمادین اشاره کرده و با طراحی پیچیده، ظاهری کلاسیک و قدیمی را دوباره محبوس کرده است. این ویژگی‌ها آن را به یک اکسسوری اساسی و ضروری برای سال ۲۰۲۴ تبدیل کرده است.

 

فریم های تخت عینک آفتابی

۸- فریم شش ضلعی: زاویه ای جدید در مد

خداحافظی با عینک آفتابی معمولی، عینک‌های شش‌ضلعی در حال انقلاب در صحنه عینک‌ها هستند. این قاب ها روح پر جنب و جوش دهه ۷۰ را با براق بودن طراحی مدرن ترکیب می کنند. این شگفتی‌های هندسی به‌ویژه وقتی با لباس‌های تابستانی سبک و خنک همراه می‌شوند، به شدت چشم‌نواز می‌شوند و استایل منحصر به فردی می‌بخشند.

فریم شش ضلعی عینک آفتابی

۹- فریم های سبز (قابل بازیافت)

فریم سبز جزو عینک ترند ۲۰۲۴ هستند. استفاده از فریم ‌های رنگ سبز در سال ۲۰۲۴ همچنان ممکن است به عنوان یک روند مد محسوب شود، اما در این بخش تاکید بر رنگ نیست ! بلکه به این اشاره دارد مواد به کار رفته در این عینک ها قابل بازیافت هستند و به طبیعت آسیب نمی رسانند.

عینک های سبز به عینک هایی اشاره دارند که دارای اثر کربن کمتری نسبت به نسخه های قبلی خود هستند. این عینک ها به صورتی طراحی شده اند که با استفاده از مواد با کیفیتی تهیه شده و در نتیجه ماندگاری بیشتری داشته و کاربران نیاز کمتری به تعویض آن‌ها دارند. اگر علاقه مند هستید تا اطلاعات بیشتر در مورد رنگ های متداول در عینک آفتابی کسب کنید می توانید مقاله دیگر وب سایت ما را با عنوان راهنمای انتخاب بهترین رنگ عینک آفتابی را مطالعه کنید.

فریم سبر ترند عینک 2024

۱۰- فریم های ورزشی

یکی دیگر از ترند عینک ۲۰۲۴، فریم های ورزشی هستند. قاب‌های الهام‌گرفته از ورزش همچنان در سال ۲۰۲۴ حاکم خواهند بود. روندی که در اوایل سال ۲۰۲۲ شاهد آن بودیم، این عینک‌ها هم برای لنزهای اصلاحی و هم برای لنزهای محافظ UV محبوب هستند. استفاده از عینک‌های الهام‌گرفته از ورزش، تنها به برندهای ورزشی محدود نمی‌شود.

شرکت‌ها به دنبال فریم‌های اسپرت‌تر هستند و اکنون لنزها و فریم‌هایی با دوام‌تر و فریم‌های ورزشی مانندی ارائه می‌کنند که چه در زمین ورزش باشید یا در دفتر کار کاملاً پوشیدنی هستند.

فریم های ورزشی

 

خرید و تست آنلاین عینک آفتابی ترند ۲۰۲۴

عینک‌های مد روز ۲۰۲۴ یکی از جذاب‌ترین اکسسوری‌های سال جدید هستند که بسیاری از افراد تمایل دارند از آن‌ها استفاده کنند. در این سال، عینک‌هایی با فریم‌های بزرگ و رنگارنگ به شدت توجه مردم را به خود جلب کرده‌اند. آرمانی ویژن، آخرین مدل‌های عینک مد روز ۲۰۲۴ را به شما معرفی می‌کند. همچنین می توانید قبل از خرید به صورت مجازی با استفاده از ابزار تست آنلاین عینک آرمانی ویژن آن را بر روی صورت خود مشاهده کنید.

نکات خرید عینک آفتابی ترند ۲۰۲۴

در ادامه به مهم ترین نکاتی که باید هنگام خرید عینک آفتابی ترند در نظر داشته باشید اشاره شده است:

۱- محافظت در برابر اشعه فرا بنفش

نکات خرید عینک آفتابی ترند 2024

بدون شک، یکی از نکات حیاتی که باید در هنگام خرید عینک آفتابی توجه داشته باشید، میزان توانایی عینک در محافظت از چشمان در برابر اشعه‌های مضر نور خورشید است. این اشعه‌ها از نور خورشید به دو دسته‌ی اصلی UVA و UVB تقسیم می‌شوند.

اشعه UVB به عنوان یکی از شدیدترین اشعه‌های فرابنفش خورشید شناخته می‌شوند و به عنوان یکی از عوامل اصلی بروز بیماری‌هایی از جمله سرطان در نظر گرفته می‌شوند. بنابراین، محافظت از چشم در برابر این اشعه مضر یکی از وظایف اساسی عینک‌های آفتابی است.

۲- جنس فریم عینک

یکی از نکات اساسی در خرید عینک آفتابی ترند ۲۰۲۴، انتخاب جنس مناسب فریم است. فریم‌های عینک از مواد مختلف و گوناگونی ساخته می‌شوند، اما به طور عمومی فریم‌هایی که از پلاستیک یا فلز ساخته شده‌اند، بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

فریم‌های فلزی از جنس تیتانیوم، آلومینیوم، فیبر کربن و فلزات سبک تهیه می‌شوند. یکی از مزایای بارز این فریم‌ها، سبکی و مقاومت بسیار بالای آنها است، همچنین از جنس فلزی استفاده شده در این فریم‌ها باعث مقاومت آنها در برابر زنگ زدگی می‌شود.

۳- جنس عدسی

درباره‌ی فریم‌های پلاستیکی هم باید اشاره کنیم که به دلیل تنوع بیشتر در رنگ و مدل آن‌ها، مورد توجه زیادی قرار می‌گیرند. این نوع فریم‌ها مقاومت کمتری نسبت به فریم‌های فلزی دارند، اما انعطاف پذیری بیشتری دارند.

حتما به یاد داشته باشید که هنگام انتخاب فریم عینک، اهمیت زیادی به سبک و راحتی، همراه با مقاومت و استحکام آن بدهید. اگر وزن عینک بسیار زیاد باشد، ممکن است باعث خستگی شما شود.

تلفیق ترند عینک ۲۰۲۴ با لباس های زنانه

تلفیق ترند عینک 2024 با لباس های زنانه

در سال ۲۰۲۴، ترند عینک زنانه به تلفیقی از پیچیدگی و عملکرد تبدیل شده است و به طور یکپارچه با سبک های مختلف لباس ادغام می شود. پذیرش این روند مستلزم درک دقیق این است که چگونه عینک می تواند انتخاب های مد زنان را تکمیل و ارتقاء دهد.

یکی از جنبه های قابل توجه ترند عینک ۲۰۲۴، تاکید بر تطبیق پذیری است. طراحان در حال ایجاد فریم‌هایی هستند که به آسانی از لباس‌های روزمره به لباس‌های رسمی تبدیل می‌شوند، این امکان را برای زنان فراهم می‌کند تا در هر محیطی سبک شخصی خود را بیان کنند.

یکی دیگر از عناصر مهم در ترند ۲۰۲۴ عینک، ترکیب مواد پایدار و طرح های سازگار با محیط زیست است. زنان به سمت برندهایی که آگاهی زیست محیطی را در اولویت قرار می دهند، جذب می شوند و قاب های ساخته شده از پلاستیک های بازیافتی یا مواد زیست تخریب پذیر را انتخاب می کنند. این رویکرد آگاهانه از محیط‌ زیست نه تنها با ارزش‌های بسیاری از مصرف‌کنندگان مدرن همخوانی دارد، بلکه لایه‌ای از اصالت را نیز به انتخاب‌های مد آنها اضافه می‌کند.

اگر شما هم پارامترهای زیست محیطی در خرید عینک مناسب خود مدنظر قرار می دهید لازم به ذکر است که مدل های برند عینک استلا مک کارتنی را به شما پیشنهاد کنیم. این برند علاوه بر رعایت تمام پارامترهای ساخت یک عینک با کیفیت و شیک، سردمدار تولید عینکهای سازگار با محیط زیست در دنیا به شمار می رود. 

علاوه بر این، ترند ۲۰۲۴ عینک آزمایش رنگ و بافت را تشویق می کند. از رنگ های نئون پررنگ گرفته تا الگوهای ظریف لاک پشتی، طیف گسترده ای از گزینه ها برای تکمیل هر لباس وجود دارد. زنان در حال آمیختن و تطبیق قاب ها با لباس های خود هستند و مجموعه های پویا و چشم نوازی ایجاد می کنند که منعکس کننده فردیت آن هاست.

فهرست مطالب
  برای شروع تولید فهرست مطالب، یک هدر اضافه کنید
  سبد خرید فروشگاه
  برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...
  فروشگاه
  0 مورد سبد خرید