در حال نمایش یک نتیجه

نمایش 12 18 24

عینک Stella McCartney یک انتخاب عالی برای کسانی است که به دنبال ترکیبی از سبک، عملکرد و پایداری هستند. این برند که به دلیل اخلاق زیست محیطی خود شناخته شده است، از مواد بازیافتی و قابل بازیافت در تولید عینک استفاده می کند و در نتیجه به کاهش اثرات زیست محیطی کمک می کند.

تاریخچه استلا مک کارتنی

استلا نینا مک کارتنی، دختر پل مک کارتنی طراح مد بریتانیایی است که نام خود را به این برند مجلل داده است. استلا از سنین پایین براساس علاقه خود وارد دنیای مد شد و در کنار آن در دانشکده طراحی و ارتباطات راینزبورن تحصیل کرد. تمام طرح های او الهام گرفته از اندیشه های طرفداری از حیوانات است و به عنوان مثال از پوست در طراحی هایش استفاده نمی کند. به جای آن از پشم، ابریشم و سایر مشتقات استفاده می شود. امروزه، طرح های آن معیاری جهانی برای مدرنیته و نوآوری است. از زمانی که برند استلا مک کارتنی در سال 2001 راه اندازی شد، در همه اقدامات و تصمیم‌گیری‌های خود تلاش شده است که با محیط زیست، جانوران و انسان‌ها به نحو متناسبی مهربانانه رفتار کند و ارزش‌های اخلاقی و انسانی را در معاملات و ارتباطاتش حفظ کند.

جدول زمانی توسعه برند استلا مک کارتنی که در ادامه به آن اشاره شده، کاملا نشان دهنده آن است که چگونه این برند با ابتکارات و نوآوری‌های خود، چه در گذشته و چه در حال حاضر، به حفظ و محافظت از محیط زیست و جهان در آینده کمک می‌کند.

مطالعه بیشتر: راهنمای جامع ترندهای عینک آفتابی سال ۲۰۲۴

سال 2001

از سال ۲۰۰۱، استلا مک کارتنی از چرم، خز، پوست‌ها، پر حاصل از حیوانات استفاده نمی‌کند. این نشان می‌دهد که از ابتدا این برند تصمیم گرفته است که از هیچ یک از محصولاتی که از حیوانات گرفته می شود،استفاده نکند و به جای آن از جنس‌ها و مواد دیگری استفاده می‌کند که بدون صدمه زدن به حیوانات به دست می‌آید.

سال 2003

از سال ۲۰۰۳، استلا مک کارتنی شروع به تأمین انرژی تمام مکان‌های خود در بریتانیا از انرژی تجدیدپذیر از شرکت Ecotricity کرده است. از آن زمان، این برند از انرژی‌هایی مانند باد، خورشید و سایر منابع تجدیدپذیر برای تأمین نیازهای انرژی خود استفاده می‌کند، که این کار باعث کاهش تأثیرات منفی بر محیط زیست می‌شود و در راستای حفظ محیط زیست اقدام می‌نماید.

سال 2008

از سال ۲۰۰۸، استلا مک کارتنی شروع به استفاده از پنبه ارگانیک کرده است. این برند از پنبه‌هایی که بدون استفاده از سموم شیمیایی و کود شیمیایی کشاورزی و به روش‌هایی که حفاظت از محیط زیست را تضمین می‌کنند، به دست آمده‌اند استفاده می‌کند.

سال 2010

در سال ۲۰۱۰، استلا مک کارتنی به‌طور کامل از PVC (پلی وینیل کلراید) صرف نظر کرده است. 

سال 2011

مجموعه عینک های سازگار با محیط زیست با استفاده از رزین های گیاهی و پلاستیک راه اندازی شد. استلا مک کارتنی با موسسه تجارت بین‌المللی Ethical Fashion Initiative همکاری کرده است تا صنایع دستی در کنیا را با یک مجموعه لوازم جانبی Fairtrade (تجارت عادلانه) حمایت کند. به این ترتیب، این همکاری نشان می‌دهد که استلا مک کارتنی به تأمین محصولات با ارزش از سازندگان محلی در کشورهای در حال توسعه اهمیت می‌دهد و سعی در ایجاد فرصت‌های بهبود اقتصادی و اجتماعی برای آنان دارد.

سال 2012

در سال 2012 استلا مک کارتنی مواد بایو-آستات را برای تولید عینک‌های خود معرفی کرده است. بایو-استات یک جایگزین بیولوژیکی و پایدارتر برای استات معمولی است که از منابع زیستی تولید می‌شود و در فرآیند تجزیه و تحلیل طبیعی و بیولوژیکی پس از استفاده قابل تجزیه است. APINAT™️ یک نوع لاستیک بیولوژیکی و قابل تجزیه است که از منابع طبیعی بیولوژیکی مانند روغن‌های گیاهی تولید می‌شود و پس از استفاده، به‌صورت طبیعی و بدون تأثیر مخربی بر محیط زیست تجزیه می‌شود.

سال 2013

در سال ۲۰۱۳، استلا مک کارتنی دیگر استفاده از مواد آنگورا صرف نظر کرده است. این برند نشان می‌دهد که به دنبال استفاده از جایگزین‌های اخلاقی و پایدارتر برای مواد اصلی محصولات خود است.

سال 2014

شروع به استفاده از TPU مبتنی بر منابع زیستی برای زیره کفش، ساخته شده از 49٪ منابع تجدید پذیر.

سال 2015

آغاز تولید یا عرضه محصولاتی که به نظر می‌رسند مانند محصولاتی که از خز حیوانات استفاده نمی‌کنند، اما به طور ظاهری به خز حیوانات شبیه هستند. این ابتکار معمولاً به منظور حمایت از حقوق حیوانات و جلوگیری از استفاده از خز حیوانات واقعی مثل خز روباه یا خز گراز و غیره به عنوان مواد اولیه برای صنعت مد و لباس است.

سال 2017

همکاری با نایلون بازسازی شده ECONYL® را آغاز کرد. اولین لباس ساخته شده با Microsilk™ را معرفی کرد.

سال 2019

آدیداس توسط استلا مک‌کارتنی اولین لباس‌های تولید شده با نخ NuCycl EVRNU را تولید کرد.

سال 2020

لنزهای زیستی در عینک Stella McCartney و فریم های بیو استات در عینک Stella Kids معرفی شد.

سال 2021

اولین لباس های ساخته شده از Mylo™ را در جهان عرضه کرد.

سال 2022

حمایت خود را از قانون مد و مسئولیت اجتماعی در نیویورک اعلام کرد.

سال 2023

عرضه یک لباس که به عنوان اولین لباس "قابل بازیافت" شده عرضه شده است اشاره دارد. این لباس یک پارکا است که از مواد ECONYL® ساخته شده است. ECONYL® یک نوع نخ بازیافتی است که از موادی مانند نایلون‌هایی که از منابع زیستی غیرقابل تجدیدپذیر تولید شده‌اند، ساخته شده است.

قاب عینک استلا مک کارتنی

استایل طراحی عینک‌های استلا مک کارتنی همواره به روز است، این عینک ها با انواع شکل‌های مدرن و رنگ‌های جذاب که به‌طور کامل با آخرین روندهای مد جهانی هماهنگ شده‌اند. علاوه بر این، لنزها از کیفیت بالایی برخوردار هستند و محافظت عالی از چشم و وضوح تصویر بالا را ارائه می دهند. شکل‌های نوآورانه، طرح‌های خلاقانه، عینک Stella McCartney را به نوآوری تبدیل می‌کند. عینک آفتابی این برند بازتاب واقعی نوآوری و مدرنیته است. طرح های آن متنوع و شگفت انگیز است.  علاوه بر این، هنگام ساخت طرح های جدید در انتخاب متریال دقت ویژه ای می شود. استلا از منشأ این مواد بسیار آگاه است، زیرا او نمی خواهد هیچ حیوانی در طول تولید آن آسیب ببیند. پس اگر مثل او فکر می کنید، مطمئن باشید که در این اقدام سهیم هستید.

استلا مک کارتنی از شما در برابر اشعه های UV تهاجمی محافظت می کند، لنزهای کاملاً تأیید شده که از آسیب یا بیماری های چشمی شما جلوگیری می کند. آنها همچنین مکملی باورنکردنی هستند که با آن ها هر کجا که بروید مرکز توجه خواهید بود، زرق و برق و ظرافت از عوامل کلیدی این شرکت هستند. اگر علاقه مند هستید در ارتباط با اهمیت محافظت از چشم در برابر اشعه UV بیشتر بدانید می توانید مقاله دیگر وب سایت ما را با عنوان راهنمای جامع تأثیر UV و اهمیت حفاظت از چشم را مطالعه کنید.

عینک استلا مک کارتنی: طراحی و نوآوری

عینک های Stella McCartney نیز به دلیل مواد سبک و مقاومی که در تولید آن ها استفاده می شود، استفاده از آن بسیار راحت است. طراحی ارگونومیک باعث می‌شود عینک به‌طور مناسبی بر روی صورت قرار بگیرد و از ایجاد هرگونه ناراحتی یا عدم راحتی در هنگام استفاده از آن جلوگیری شود. استفاده از محصولات استلا مک کارتنی به عنوان یک نماد از پوشیدن مد روز به شمار می‌رود، همچنین نشان می‌دهد که شما به حفظ محیط زیست و پیشرفت به سوی یک جامعه پایدارتر و سبزتر کمک می‌کنید.

خرید عینک استلا مک کارتنی

ما در آرمانی ویژن مجموعه ای بی نظیر از عینک آفتابی Stella McCartney را به شما معرفی می کنیم. این کاتالوگ عینک استلا که متعهد به خواسته های زنانه برای مد است، مملو از پیشنهادهای جدید و منحصر به فرد برای زیبایی ظاهر شماست. ما از شما دعوت می کنیم تا نگاهی به این مجموعه شگفت انگیز از عینک آفتابی بیندازید. پس از انتخاب خود، فقط سفارش را ثبت و در اسرع وقت درب منزل تحویل بگیرید. اگر قصد خرید عینک از این برند را دارید می توانید با کارشناسان ما در بخش پشتیبانی مجموعه در ارتباط باشید.

خواندن کمتر ادامه مطلب